Erkek Arayan Dul Bayanlar

Evet, yumurta tavuğun götüne dayandı erkekler. :) Biz 2 kafadar kanka olarak ben Birsen ve kankam Nurcan erkek partner aramaktayız. Çünkü bundan yaklaşık ben 3 sene önce boşandım ve sonra Nurcan’da 1,5 sene önce boşandı ve şimdi ikimiz aynı evde yaşıyoruz. Ev benim kendi adım üzerine çünkü babamdan kalmıştı. Yaşım 32 ve gösterişli bir bayanım artık ölmeden ve bedenim toprağa karışmadan önce hayatımı doyunca yaşamak istiyorum. Bunun için itiraf tadında sizlere buradan yazıyorum. Şuan Nurcan’da yanımda ve o da hayatını doyunca yaşamanın peşinde anlayacağınız ikimizde artık bir şeylerin ucundan tutmak istiyoruz. Amacımız evlilik değil sadece ilişki yaşamak ve gerekli ihtiyaçları karşılamaktır. Bizimle olmak isteyen 2 erkeğe şans vermeyi düşünüyoruz. Biz genelde bu sitenin sohbet odalarında bulunuyoruz “Dul Bayanlar” adlı kanaldayız. Şansımızı orada denedik baktık olmadı buraya birde itirafımızı edelim istedik.

Bizimle yaşamak ve özgürlüğü kısıtlanmamış erkekler varsa görüşüp, tanışıp hatta güzelce konuşup anlaşmak istiyoruz. Kalkıp sadece 250 gram etin peşine düşen varsa bizi aramasınlar lütfen. Sadece aşkı yaşamış ama hayattan beklentisi olmayanlar tercihimizdir. Çünkü gözü açılmamış erkekler genelde sadece seks düşkünüdür. Daha önceden tecrübemiz var! Bizler hayatta yaşanılan tüm zorlukları yaşadık şimdi sıra yaşatmaya geldi. Tabi karşımızda bizimle tanışmak isteyen erkeklere zorluk vermeyiz ama onlar halimizden anladıkça. Para karşılığında falan bir şeylerin teklifinde bulunmayın sadece konuşmakla sohbete başlayıp daha sonra olayları ciddiyete dökeriz. Her kendini öven erkeğin peşinde koşacak bayanlar değiliz. Siz bizlere buradan numaranızı bırakın ama telefonunuz gizli numaralara açık olsun biz sizi ararız. Olmadı sohbetlerin yapıldığı kanallara girin orada birimizin nicki Birsen35 diğerimizde NurcanSEVER umarım anlaşılmayan bir şey yoktur.

Elimden geldiğince itirafımızı yazdık bizi anlayan erkekler ve kendine güvenenler buyursun. Birde arkadaşlar ilk defa itiraf ettiğimden ismimiz dışında bilgileri buraya dökmek istemedik. Konuştuğumuz erkeklere telefonda gerekli bildirimi yaparız. Bu itirafımı onaylamanızı rica ediyorum editör arkadaşlar. Teşekkürler.

KAMERALI SOHBET ETMEK İSTERSENİZ ALTTAKİ RESİME TIKLAYINIZ…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>